İstanbul Su Tesisatçısı

Arnavutköy Tıkanıklık Açma

Arnavutköy tıkаnıklık аçmа hіzmеtіmіzі istanbul’un tüm bölgеlеrіnе hızlı servis ve hizmet vеrіуоruz. Tıkаnıklık аçmа tаlеbіnіz іçіn bizi аrауаbіlіrѕіnіz. Тuvаlеt tıkаnıklığı ѕık kаrşılаşılаn bіr ѕоrundur vе tıkаnmа оlduğu аndаn іtіbаrеn gеrеk еvdе gеrеkѕе іş уеrіndе сіddі ѕıkıntılаrа уоl açar. Тuvаlеt tıkаnıklığı аçmа іçіn kеndі іmkаnlаrınızlа tеl vеуа dеmіr çubuk kullаnаbilirsiniz. Aѕіt vе bеnzеrі mаddеlеr dökеrеk uуgulаnаn уöntеmlеr іlеrіdе оrtауа çıkасаk dаhа kаrışık vе mаѕrаflı zаrаrlаrа nеdеn оlmаktаdır. Dikkat etmeniz gereken unsur ise kendinize zarar verirsiniz. İstanbul tıkanıklık аçmа fіrmаmız ѕіzіn bu rіѕklеrіnіzі dеvrе dışı bırаkаrаk kаlіtеlі vе uуgun fіуаtlı tıkanık аçmа hіzmеtі vermektedir.

Tıkanıklık-açma-İletişim

Arnavutköy’de boru hatları zaman içerisinde sık kullanıma bağlı olarak tıkanma sorunları oluşturabilir. Çünkü boru giderleri içine giden yabancı maddeler boru hat tesisatlar’ın dikkatli kullanılmadığından dolayı hatlarda belirli yıllar içinde tıkanıklık sorunları oluşturur. Her türlü gideri açma işlerinizde firmamızı arayarak teknik destek hizmeti alabilirsiniz. Alanında profesyonel elemanlarımız her türlü tıkalı hat giderlerini sorunsuz olarak açabilmektedir.

Tıkanıklık açma hizmetlerimiz

Arnavutköy ilçesinde kesintisiz hizmet veren firmamız tıkanıklık açma konusun uzman ekipler ve tuvalet tıkanıklığı açma, lavabo tıkanıklığı açma, pimaş tıkanıklığı açma, gider tıkanıklığı açma klozet tıkanıklığı açma, mutfak gideri tıkanıklığı açma, banyo tıkanıklığı açma özelliklere sahip son teknoloji kameralı cihazlar ile tıkalı olan lavabo, tuvalet, klozet, mutfak, pimaş, kanal, banyo gibi su giderlerini kırmadan açma işlemini gerçekleştiriyoruz. Teknolojinin ilerlemesiyle tıkalı kanallarda sebebin tespiti ve çözümü çok hızlı ve kolay bir hal almıştır. Özel kanal açma robotları sayesinde artık dakikalar içinde tıkanıklığa neden olan nokta ve sebepler bulunabiliyor ve çoğunlukla kırma dökme gibi işlemler olmadan tıkalı kanallar açılabilmektedir.

Tıkanık Açma Fiyat Listesi 2021

Fiyatlar yer ve işlemlere göre değişiklik gösterebilir en doğru fiyatlandırma için iletişime geçiniz.

 Hizmet AdıKamera İle GörüntülemeMüdahale SüresiFiyat
Tuvalet Tıkanıklığı AçmaVarOrt. 1.5 Saat200 TL.
Klozet Tıkanıklığı AçmaVarOrt. 1.5 Saat200 TL.
Mutfak Tıkanıklığı AçmaVarOrt. 1.5 Saat150 TL.
Banyo Lavabo Tıkanıklığı AçmaVarOrt. 1.5 Saat150 TL.
Ana Hat Tıkanıklık AçmaVarOrt. 30 Dk. – 60 Dk.Fiyat İsteyiniz.
Gider Yıkama ( Basınçlı Su )VarOrt. 1Saat – 3 SaatFiyat İsteyiniz.

Arnavutköy Banyo Tıkanıklık Açma

Kanal açma makinesi ise kırmadan dökmeden Arnavutköy de gider tıkanıklığı açıyoruz. Banyonuzda oluşan gider tıkanıklıkları zamanla zemin, duvar, fayans gibi kaplamaları aşındırarak zarar verir. Aşındırma ile oluşan zararlar yan komşunuza veya alt komşunuza kadar ulaşarak maddi hasarlara yol açar. Bu nedenle hasarın daha ileri boyutlara ulaşmaması için biran önce çözülmesi gereken tıkanıklık sorunudur. Banyo tıkanıklıkları genellikle elinizin ulaşamayacağı ve duvar içinden geçen atık su gider tesisatından kaynaklanmaktadır. Tıkanıklığın tespitinde görüntüleme yapan robot kameraların kullanılması kırıp dökme sorununun önüne geçmektedir. Tıkanıklık Giderme uzman tesisatçı işidir. Sorunun sebebi genelde kullanılan katı veya kimyasal maddeler, zamanla biriken saç, pamuk gibi cisimlerine katı hale dönüşmesi, kullanılan gider borularının yanlış veya eğimi doğru hesaplanmamış biçimde yapılmasından kaynaklanmaktadır. Gider borusu görüntüleme cihazları ve kanal açma makinaları kullanılarak sorununuz kolay bir biçimde çözülür.

Arnavutköy tıkanıklık açmada neden biz?

Arnavutköy tıkanıklık açma servisi olarak, Tıkalı olan kanal, tuvalet, lavabo, pimaşlar modern cihazlarımız ve uzman ekiplerimiz tarafından özenle ve kısa sürede sorunu çözmektedirler. Mutfaktaki tıkanmalara sebep genel olarak yağdan kaynaklanır pimaşların içini zaman içerisinde yağ ve diğer bulaşık atıkları tıkadığı için kullanılan lavabo açıcılar kesin çözüm sağlamamaktadır. Aynı sorunu kısa süre içerisinde yeniden meydana getirir kesin çözüm için robotla tespit edilerek tıkanıklığın giderilmesi sağlarız. Yaptığımız her işlemin bir yıl garantisi vardır önce güven sonra profesyonel destek.

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir