İstanbul Su Tesisatçısı

Tıkanıklık Açma

Mutfak lavabo tıkanıklığı, tuvalet, klozet, pimaş gibi evinizin tüm tıkanıklık sorunlarınızı kırmadan robotla açıyoruz. İstanbul’un her semtine ve mahallesine servisimiz vardır. İstanbul’da kesintisiz hizmet veren firmamız tıkanıklık açma konusunda uzman ekibimiz ve tuvalet tıkanıklığı açma, lavabo tıkanıklığı açma, pimaş tıkanıklığı açma, gider tıkanıklığı açma klozet tıkanıklığı açma, mutfak gideri tıkanıklığı açma işlerinizi son teknoloji kameralı robotik cihazlar ile tıkanmış olan lavabo, tuvalet, klozet, mutfak, pimaş, banyo, gibi pis ve temiz su giderlerini kırmadan açma işlemini gerçekleştiriyoruz. Kameralı cihazımızla tıkanıklığa son diyoruz. Bunun yanı sıra kanal, pimaş giderleri gibi açılması zor olan tıkanıklık larda basınçlı su ile tüm tıkalı bölgeleri ilk günki gibi tertemiz yapıyoruz ve bu işlem garantilidir.

tıkanıklık açma makinesi

Tıkanıklık neden olur?

Tıkanıklıklar genellikle lavabolara atılan kağıt havlu, bez parçaları gibi maddelerinatılmasıyla olur. Ağırlıklarından dolayı suyun götürememesiyle yada dirseklerde ve boruların dönemeç noktalarında birikmesiyle gerçekleşir. Bu birikmeler sonucu lavabodan veya banyodan gelen tüm kıl, tüy ve saç benzeri maddeler suyun geçişini engelleyebilecek şekilde pimaşları tıkar. Mutfakta tıkanıklık ise ağırlıklı olarak yemek artıklarını tabaklarınızdan temizlerken giderin yağ tabakasıyla kaplanmasından kaynaklanır. Bu gibi pimaş tıkanıklığı, lavabo tıkanıklığı, tuvalet tıkanıklığı durumlarında teknik ekibimizden kolayca destek alabilirsiniz.

Apartman Gider Borusu Tıkandı

Apartmanlarda gider borusunun tıkanması çok sık yaşanan bir sorun değil. Fakat günümüzde komşularımızın ve çocukların tuvalet giderlerine attıkları cisimler tıkanıklık yapıyor. Apartmanın zemin yada bodrum katlarında tıkanıklıktan dolayı su baskınları meydana geliyor. Biz binanızın tüm ortak gider borularını yüksek robotik cihazlarla açıyoruz. Kalıcı çözümler için bizi aramanız yeterli olacak.

Tuvalet taşıyor ne yapmalıyım?

Eğer dairenizde veya iş yerinizde tuvalet taşıyorsa bunun iki nedeni vardır. İlk olarak daireniz bodrum yada zemin katsa yetersiz alt yapıdan olur. Fakat yoğun yağmur yağışlarından dolayı geri taşma yapabilir ama bu nadiren görülür. Fakat asıl olay lavabo giderinize atılan cisimler bina gider borusunu tıkar bu dairenin tek sorumlusu değil. Ortak kullanımlı binalarda bu cisimleri kimin yada kimlerin attığı anlaşılmaz. Tuvalet taşmalarında yaşanan tıkanıklık sorunlarınıza robotik cihazlarımızla tıkanıklık açma işlemi yapıyoruz.